| Bl0ndina a întrebat:

Va rog frumos cine poate sa ma ajute si pe mine cu 1 euro pe orange. promit ca in maxim 2 saptamani returnez dublu ( 2 euro )...am nevoie urgent...va rog frumos.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La necunoscuti nu ai ce sa le ceri mai ales in Romania multa lume se plange ca nu are nici un svant in portofel. Roaga-ti parintii sa-ti dea niste bani in fiecare weekend sau fa treaba in casa ca sa iti dea bani daca nu vor sa-ti dea la sfarsit de saptamana.

| djstefan a răspuns:

Lasa`mi nr tau in pv:X:*