| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Care melodi de la eminem vi sau parut cele mai tari, bune, misto si ce cuvinte mai gasiti voi(nu ascult da imi trebuie )

5 răspunsuri:
| Tibi_4641 a răspuns:

Ce ascult eu.
Rock Bottom
I just don't give a f**ca
Criminal
The way I am
Slim Shady [ din lp'ul vechi ]
Sunt melodii foarte vechi unele, de la primele lui albume, insa, mi se par cele mai bune. happy

| Anonimus197568 a răspuns:

Din cate am citit eu unii asculta "slim shady" sau "the wai i am" pentru ca sunt populare. Ceeeee? Asta imi intareste ideiile ca romanii care asculta rap asculta doar ritmul si nu versurile
BA omeni buni daca ascultati Eminem ascultati ma versurile lui ca alea l-au adus pe el The King Of Rap
Acum revenind la intrebarea ta cele mai frumoase melodii pentru versurile ei sunt:
Cleanin out my closet
Lose yourself
I need a doctor
...De fapt toate sunt frumoase

| YourMother a răspuns:

I need a doctor [ feat. Dr. Dre ]
No love [ feat. Lil Wayne ]
Mockingbird
Not afraid
Forever [ feat. Drake, Kanye West & Lil Wayne ]
Lose yourself
When i'm gone
We made you
Like toy soldiers

Sunt mare fană Eminem; x mi-ar place daca ar face mai multe melodii cu Lil Wayne.

| Vladutz89 a răspuns:

Cele mai populare sunt The Real Slim Shady, My name is, The Way i am, Without Me...primele doua melodii enumerate mai sus sunt pe albumul cu cele mai tari hituri ale planetei alaturi de nume importante ale muzicii de ex : Abba, Queen, Boney M

| mebossvlad a răspuns:

Pai intra pe google si scrie Cele mai misto (frumoase) muzici ale lui eminem si vei gasi parerile altor oameni BAFTA!