| SomeBody12425356 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata celor care nu asculta manele!
I-am descarcat cuiva niste manele si un m-i s-a parut chiar misto, credeti ca o sa ascult manele si eu in continuare...si ce parere aveti de manelisti? mie mi se par uni chiar gretosi...
Si nu o sa ascult melodi cu o sa moara dusmanii si o sa am banii sunt patetice!

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dar te-ai gândit vreodată că manelele nu sunt singurul gen stupid de muzică?
După mine, rap-ul comercial și house-ul sunt în aceeași oală cu manelele. Și culmea, cei care comentează că manelele sunt nașpa ascultă muzică de club și rap și se cred superiori. E chiar amuzant să îi vezi ce cocalari sunt.
Baftă

| Andruza a răspuns:

Păi eu nu am nimic cu tine.
E viața ta asculți ce vreiwinking

| MimiPopescu a răspuns:

Nuuuuu...creierul ti-a fost spalat...nu mai asculta manele. Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar maneles sucks! Nu mai asculta si manelistii sunt niste oameni ce incearca sa iasa in evidenta prin opulenta si prostie. Hai sa faci parte din cei 1% romani care nu asculta.

| ScandaL a răspuns:

Eu sper sa nu te apuci de ascultat manele laughing No imi plac manelele dar de cei care asculta cat timp nu incepi sa fredonezi in fata mea nu am nimic laughing Si pot sa zic ca am pr care asculta manele si ii iubesc happy Bafta

| SomeBody12425356 explică:

Ok mersi de raspunsuri si chestia cu lama fake on...

| clickdreaptadelete a răspuns:

Deci.te duci frumos iei o lama de undeva si iti tai venele.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mai! urasc manelele! manelistii,ai dreptate, unii din ei sunt gretosi, dar Nicolae Guta canta frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac, iti plac. Eu nu le suport de nici o culoare, 90% dintre manelisti sunt penibili, dar stiu persoane perfect normale care asculta si manele. Atata timp cat nu porti lanturi de plastic date cu spray auriu si nu spui "hălădită"/"jmeker"/"pă interes" e ok. Sort of.

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Urasc manelele si manelistiibig grin

| Alina_4790 a răspuns:

Deci eu sunt cu rock-ul, pop-ul, rap-ul si hip-hop.Nu deci dupa parerea mea nu cred ca o sa asculti in continuare manele pentru ca daca te duci la o nunta o sa fie si malele(poate) si populara acum pe bune doar nu o sa pune la o nunta rock laughing deci e foarte mijto.Si da manelisti sunt gretosi si unii se cred mari "barosani"

| IuClik a răspuns:

Mii tot imi place uneori sa acult un cantec 2 cand dau de ele intamplator, scriu la prieteni pe CD, dar nu m-am facut manelist, manelist te nasti :d asa ca relax