| eyesss a întrebat:

Care roman de dragoste va placut cel mai mult?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Memoriile unei gheise.

| Cristea a răspuns:

Doamna de monsoreau/Castelana din shenstone/Mataniile. Nu pot sa aleg unu >.

| francesca89 a răspuns:

Invitatie la vals-mihail drumes

| usernamebpla a răspuns:

Ultima napte de dragoste intaia noapte de razboi ...de ce? e singurul pe care l-am citit laughing, de fapt acum citesc nu l-am citit inca (p.s.: singurul roman de dragoste!)

| Antonia_6316 a răspuns:

Mandrie si prejudecata

| Alinutaaaalina a răspuns:

Invitatie la vlas-Mihail Dumes, pe langa celalate zeci! Dar la aceasta cartea mi-a dat lacrimile.

| eyesss explică:

Poate le voi citi...ms de ideiwinking eu vreau sa va sfatuiesc sa cititi "Maitreyi" de Mircea Eliade, este un roman care chiar te lasa cu lacrimi in ochi((

| eyesss explică:

Ms de ideiwinking vreau sa va sfatuiesc sa cititi "Maitreyi" de mircea eliade...e suuper! dar si ft trist((te lasa cu lacrimi in ochi.