| lololololol a întrebat:

Care se pricepe la PCuri de aici? big grin

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu happySpune cu ce te putem ajutawinking

| asko a răspuns:

Si cu ce te ajuta daca toata lumea o sa spuna eu sau eu?

| ViVi a răspuns:

Daca vrei cea mai complicat sfatul meu e sa iti chemi un specialistwinking

| ViVi a răspuns:

Cum crezi tu nu zic ca intrebarea mea e geniala dar am zis daca ai ceva mai complicat e mai usor sa chemi un specialist asa cred eu nu pentru puncte stai linistit punctele nu imi dau bani sau altcevawinking

| amaadina a răspuns:

Ma pricep da' nu foarte bine... big grin

| AndreeA_4571 a răspuns:

Mai intai spune despre ce este vorba ca sa vad daca te pot ajuta!

| mada12 a răspuns:

Je... daca vrei trimite mesaj si o sa te ajut

| lololololol explică:

@ aNa, esti putin stupida, am intrebat ceva si tu ai raspuns doar pentru a primi 100 de puncte angry nu e ceva complicathee hee

| lololololol explică:

angry am intrebat, pentru a lua contactul cu ei, e mai usor asa, pentru ca cel putin jumatate din raspunsuri o sa le primesc de la un nestiustor, care poate sa imi aduca probleme inca mai marihee hee

| cheloo74 a răspuns:

Scuze dar te-ai luat de Ana in mod gratuit si de aia raspund si eu. Cine e stupid? Cel care a raspuns la intrebarea ta sau cel care a pus intrebarea asta tampita? Cu ce te ajuta sa afli cine se pricepe sau nu daca tu nici nu specifici ce problema ai? Ma pricep si eu. Si ce-i cu asta? Te-am ajutat? Nu cred. Am facut si eu puncte ca am raspuns. E grav?

| madboy8 a răspuns:

Depinde cu ce, eu zic ca sunt "bun" la astea happy

Deci?