| jasmina a întrebat:

Care statiune din Bulgaria este cea mai frumoasa? Doresc raspunsul din expeienta si nu din auzite, accept sfaturi si in legatura cu un anumit hotel.

Răspuns Câştigător
| MisterEu a răspuns:

Cred ca Albena sau nisipurile de aur Dar cred ca statiunea Albena este mult mai curata La 2 hoteluri din nisipurile de aur am facut indigestie! eu am fost in 2010 in Albena in hotel Oasis a fost super cred ca a fost printre cele mai bune hotele din care am fost... Cel putin mie mi s-a parut ok'
fundita PLS

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blueorange1302 a răspuns:

Eu am fost in complexul din Duni si mi-a placut ffffffffff mult faceau niste spectacole seara de cadeai pe jos de ras e un complex deci poti sa alegi ce hotel vrei http://www.duni.bg/

| blueorange1302 a răspuns:

Sper ca poti sa cauti si tu pe site ca sa nu-ti zic eu totul

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Sunny beach, langa nesebar, la un hotel:RIU Evrika.
E fain, cand am ajuns acolo nu imi venea sa cred ca acolo o sa stau o saptamana!

| medgirl a răspuns:

Sunny Beach!