| AnonimuLuPESTE a întrebat:

Care stie ce are un Nokia N1200 cand scrie Not charging!
Cand cuplez incarcatorul ca sa incarc bateria imi spune Not charging!straight face
Care stie dau funda pls!
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| RoxanaRox a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu de ce iti apare asa cevasad
Eu te sfatuiesc sa duci telefonul si incarcatorul la magazinul de unde l-ai luat si (daca e in garantie)poate. poate iti schimba incarcatorul...
Nu stiu daca este intocmai o solutie ceea ce ti-am zis eu dar sper ca macar 50% te-am ajutat cu micuta ta promblema.
FUNDA?(Daca vrei bineinteles)

| alexuuu12 a răspuns:

No charging=Nu inacarca...inseamna ca acumulatorul nu e bun.happy sau are o problema telefonul. Funda?

| AnonimuLuPESTE explică:

Deci... pe romaneste face fite...cand vrea se incarca si cand nu vrea nu se incarca problema e ca vreau sa raspunda cineva si sa-mi spuna exact din ce cauza si cum pot repara telefonul!straight face