| anonimee a întrebat:

Care stie ceva juc care se poate juca cu o prietena eu de la calculatorul meu si ea de la calculatorul ei?big grin
Funditakiss!

Răspuns Câştigător
| Essence a răspuns:

Pai, sunt jocurile de pe messenger : pool, chess, table, etc.
Ati putea juca si jocuri de pe net online :D http://www.flyordie.com/jocuri.html jocurile astea se joaca pe servere ( trebuie sa intrati in aceiasi camera ) va descurcati voi.\

Cu placere :-" :x

6 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cel mai bun joc este Conquiztador! Un joc cu intrebari de cultura generala! Il poti juca impreuna cu prietenii! happy

| Lady a răspuns:

Conquiztador.thinking

| anonimee explică:

Joc*

| anonimee explică:

Conqisdadorul nu-mi placebig grin
il stiu altele nu mai stiti?>big grin

| iamaprincess a răspuns:

Conquiztador:X
metin2
imvu
second life
fundita?smugsmug

| anika33 a răspuns:

Jocul se numeste CONQUIZTADOR.Il poti juca impreuna cu prietena ta. E un joc interesant de inteligenta, cu intrebari.chestii.
Fundita te roog :3