| Jukutzel a întrebat:

Stie cineva niste programe cu care as putea sa imi imbunatatesc un pic calculatorul ca sa pot juca un joc?

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Steam si primesc funda?
toti avem steam

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

CCleaner- iti curata calculatorul si iti poti dezinstala anumite programe sau jocuri care crezi tu ca nu ai nevoie
Oricum daca PC-ul tau este praf poti sa bagi oricate programe vrei tu ca tot nu poti sa joci jocuri avansate gen Assasin's Creed 4, Battlefield 4, Max Payne 3 etc. Daca ai pc praf trebuie sa iti imbunatatesti piesele din el. Daca vrei sa faci asta il poti duce la un magazin specializati in calculatoare. FUNDA?