| floriilegale a întrebat:

Care stie cum sa scoti un filmulet de pe you tube? funda da repede

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Real player download, versiunea gratuita. Descarci filmulete nu numai de pe youtube, de pe toate site-urile, iti apare in dreapta sus la videoclip cand se incarca, download, iar daca nu vrei sa-l descarci pur si simplu apesi pe X ca la o fereastra normala, iar la urmatoarea incarcare sau chiar la refresh iti va apare iar
. Eu l-am folosit si-l voi folosi si pe viitor.

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

Http://www.clipconverter.cc/
sa iti alegi formatul in care vrei sa convertesti videoclipul;)