| razvan_1141 a întrebat:

Care stie cum sa sughit?

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Bea suc sau ceva acidulat si cand iti vine sa ragai iti tii respiratie si inghiti nu lasi sa ragai si vei sughita

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bea si mananca fara sa respiri! si cat poti de repede! ...ar tr sa te ia big grin

| lol1232 a răspuns:

Mananca tineti respratia bea suc :d :p

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Mananca fara sa respirihappy asa fac eu

| GaByTheDraGOn a răspuns:

Pai rade foarte mult si binelaughingca mereu patesc cand rad cu poftahappyasa zic eu oh go on incerca sa razi mult si tarelaughing

| leafboy a răspuns:

Razi pana nu mai poti.

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Tineti respiratia cat poti tu de multbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin