| lori15 a întrebat:

Cum sa scapam de sughit? sad

9 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Cica se bea o lingura de zeama de lamaie sau apa. Uneri merge uneori nu.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Tineti respiratia cel putin 10 secunde.
Daca nu merge, bea vreo 10 gurite de apa.

| Gigiku a răspuns:

Tineti respiratia pentru cateva secunde. happy

| Stefanaaa a răspuns:

Bei o lingurita de zeama de lamaie. Sau daca e cazul doua. Merge garantat!

| DiAnne_8069 a răspuns:

Pai, clasica metoda de a bea apa! Dar trebuie sa stai aplecat, si sa incerci in acest fel sa bei apa...

| Bubu a răspuns:

Atinge'te cu un deget pe langa nas. prin partiwinkingd sus in jos

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Bei apa cu o lingurita de zahar, iti ti respiratia, fa niste chestii si poate uiti. bea o lingura de zeama de lamaie sau bea apa direct. Funditabatting eyelashes?

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Bei apa cu o lingurita de zahar, sau iti ti respiratia.
sau faci ceva si uiti de ea si atunci treceoh go on.