| banglados a întrebat:

Care stie niste filme de groaza (gen Texas Chainsaw Massacre) dar nu gen Resident evil. Vreau niste filme care chiar sa fie de groaza. Dau funda la cel mai de groaza film.Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| Stitch92 a răspuns:

Seria ""paranormal Activity". Filmele au fost catalogate drept cele mai infricosatoare filme de groaza, cu toate acestea fiind create cu un buget mic.

8 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Seria "Wrong turn".
Merita vizionate filmele!

| MetalForever a răspuns:

Securea(The Hatchet)-sunt 2 parti e superrrr!
Darkness falls-la asta daca te uiti sa-mi zici si mie ce se intampla mie mi-a fost frica.
Friday the 13 th-is vreo 15 parti
A nightmare on elm street-uita-te la remake-sau mai sunt vreo 3 parti.

| banglados explică (pentru MetalForever):

"mie mi-a fost frica".Cum ma sa ti se faca frica.Eu mam ingrozit nu mi-a fost frica mam ingrozit deabinelea la trailer.

| MetalForever a răspuns (pentru banglados):

Daaa...sa stii ai de cesmug.Si wrong turn au cele mai proaste finale horror EVER! E fain pe parcurs da se termina...ca-n filmele cu prosti facute de prosti nascuti din prosti.

| Fuchii a răspuns:

The Grunde 1, 2, 3; The Insidious; The Rite, The Devil Inside; One Missed Call; The Exorcist of Emily Rose

| andreeapp a răspuns:

Hmmm... Dead Silence, The Descent, The Exorcist.

| adytza8407 a răspuns:

Hansel and Gretel: Warriors of Witchcraft (2013) doua parti am vzt eu
saw sunt vreo 7-8 parti ff tare
cube 1.2.3.4
sper sa-ti placa daca nu le-ai mai vazut

| RoxanaRoxz a răspuns:

Silent House, 13 Ghosts, Wrong Turn, Triangle.