| no.name a întrebat:

Care stiti un program eficient pentru abdomene, dar unu' care sa functioneze...sau cei care faceti abdomene si aveti rezultate bune, spuneti'mi si mie programul vostru intr'o zi.

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Abdomenele nu se fac la sala, se fac in bucatarie. Aceasta e o vorba a bodybilderilor... deci trebuie mai intai sa scapi de burta ca sa faci abdomene. Ca exercitii si 10 ajung.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Acum depinde ce program de scoala ai!
-faci de doua ori pe zi.numai bine cate 350, sau cate poti, dar regulatwinking

| HoldMyHand a răspuns:

Salut No Name.Fii atent aici:1.Incepe cu un numar de abdomene pe zi.Asa:sa zicem -40 Neata -50 Dupa-Amiaza - 60 Seara. Din ce in ce mai mult.Ai voie cu o pauza. Daca nu muncesti, nu faci ce trebuie.Trage de tine. Ti-e o sa-ti fie mai bine.