| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti toata ziua? Cam care ar fi programul vostru?

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Mi e rusine sa ti zic laughing

| vlad89c a răspuns:

Pai ma trezesc pe la 12, ma imbrac, mananc, stau pana pe la 1 la pc, si ma duc afara cu prietenii.
Jucam fotbal, sau nu plimbam, sau iesim la un suc sau inghetata.
Pe la ora 4 vin sa mananc, si apoi ma duc cu un prieten la drumetii, in total facem vreo 25-30 km.
Ajungem inapoi pe la ora 8, mai merg 1-2 ore la teren, apoi ma duc acasa, mananc, si mai ies afara cam pana la ora 11.
Daca am pofta rontai ceva, si ma pun la pc sau tv.
Pe la ora 1 noaptea ma hotarasc daca sa ma culc, sa vorbesc pe mess, sau sa ma uit la un film, cam pana la 3-4 dimineata.
P.S. Acum sunt in sat, deci fac toate astea in sat.

| Morrigan a răspuns:

Ziua - desenez, citesc, stau pe net, ma uit cu se plimba norii si cum creste iarba
noaptea - ascult muzica si ma uit la stele si la luna pana nu mai pot de somn

| Koalass a răspuns:

Pai dimineata ma uit la tv si beau ciocolata calda, dupa-amiaza stau pe net iar seara ies afara

| Ciq a răspuns:

Ma trezesc pe la 9-10 dimineata, manac bla bla, dupa pe la 11 pana cam la 1-2-3 stau la calculator -- adica ma joc, navighez aiurea, vb pe mess, acult muzica etc. apoi pe la 5 ies pe afara dar nu mereu ca e cald x_x intre orele 6-7 ma mai apuca cateodata cititu laughing ca vine examenu dintr-a opta si nah. si dupa seara mai stau la calc, vad un film sau un serial si pe la 2 ma culc ^^