| RaluciitaXd a întrebat:

Care strand din Oradea, Bihor il recomandati mai mult?;;] Eu voiam sa merg la felix la sf lunii. dar nu stiu. mi se pare aglomerat laughing si idk. puteti sa-mi descrieti putin strandurile din oradea va rog. dau funda cel mai bun raspuns (:

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

In Oradea sunt 2 stranduri : Iosia mai mult pentru pensionari si Munincipal pentru toata lumea, in felix este Apollo si mai este cel din 1 Mai.
Eu n-am fost la niciunul de vreo 7 ani, inghesuiala este peste tot, prefer o piscina.

1 răspuns:
| BoBoo6 a răspuns:

Eu zic felix big grin