| YLLL a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane cu touch screen?:d

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu banuiesc ca sunt iphone 4 g, Samsung galaxy s, iphone 3g, iphone 3gs, telefoanele americane mi-a si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tot schimbat telefoane:am avut un Philips, l-am schimbat cu un Samsung D900i, l-am schimbat cu un Nokia 5800 express music si acum, chiar azi imi iau Samsung I9000 Galaxy S.Acum depinde si de ce marca vrei sau si de performanta telefonului. Daca vrei cel mai performant alegi Samsung I9000 Galaxy S sau Nokia N8 sunt aproape la fel. Dar eu recomand Samsung I9000 Galaxy S, are foarte multe aplicatii si ii poti pune si tu sau chiar sa imbunatatesti windowsul(ANDROID), sa ii dai uppgrate la windows.

Eu il recomand! Chiar azi merg sa il iau.Recomand luat de la Orange cu abonament de 12 EURO pe luna si il iei la 546 lei. Iar la liber este 2. 100 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC Desire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5800 Xpress Music! Clar! merge foarte bine.isi merita banii^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG-urile... de departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut n97 .l.am tinut 2 luni.pana cand mi. a scapat pe jos si s. a spart.deci sa nu faci greseala sa ti. l iei.am avut si 5800 inainte d n97...si este...bestial.cel mai bun.si ar mai merge si i9000 Samsung galaxy s.:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loren_nebunik2009. Eu am Nokia 5800 xpressmuzic si e forte bun.vil recomand si voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg arena este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Nokia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt iphonurile restul sunt cacatur naspa si urate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung c3300k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul wave525 e sooooper tzyl recomand

| TRONGUY222 a răspuns:

Iphone-urile sunt prea supra-estimate ...sunt bune deoarece merg foarte bine dar' in rest nu-i nimic de capul lor si daca-l scapi odata aia ti-a fost
nokiaurile sunt bune la orice numai ca nu sunt cele mai rapide
si HTC-urile la fel da bateria tine 2-3 zile maxim rolling on the floor

| Pysy_7050 a răspuns:

Cele mai bune sunt LG t310.Am unul negru si rosu si imi place!:d

| sofletzelubith a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s 2 si sunt multumita d el:X