| 1Chris1 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 500-600 lei? Da care sunt mai bune, cele cu touch screen sau cele cu tastatura? Ce telefoane cu touch screen bune stiti?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| hackeru2 a răspuns:

Lg Optimus Net, daca vrei pentru internet
Nokia X2, pentru muzica
Nokia C3, pentru mesaje
Lg Gt405, pentru poze
Parerea mea este ca cele cu taste ai mai putine sanse sa se strice. Funda?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Telefoanele cu touch nu sunt bune!
Daca il scapi pe jos o data, s-a dus draq, in schimb, cele cu tastatura nu au nimic.Mai ales daca sunt Nokia!
Eu iti recomand Nokia 7230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate mai pui 100 ron si-ti iei un Samsung Galaxy Gio, sau daca nu mai pui 200 ron si-ti iei Galaxy Ace.Is foarte bune, GT-s5230 nu e bun de nimic doar camera e de el(3.2 parca dar nu e cine stie ce.), sincer.
Noroc.

| Narcis951 a răspuns:

Samsung gt-s5230 pe touch screen e foarte bun de asta am eu

iar cu tastatura Nokia c3 e bun si faina

eu vreau sa vand samsungu si sa-mi cumpar un iPhone4 S

| 1Chris1 explică (pentru Narcis951):

Si cu cat vrei sa-l dai?

| Narcis951 a răspuns (pentru 1Chris1):

Ieftin laughingrolling on the floor 200 lei daca iau pe el e bine dar oricum nul dau chiar acum si e tot zgariat, capacul cade, trebuie sa schimb si fata la el...