| iuandfto a întrebat:

Care sunt cele mai infricosatoare intamplari pe care le-ati trait vreodata? Aceasta intrebare cu raspunsuri cu tot o voi pune p blogul meu :d.

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu am avut inrtamplai foarte infricosatoare doar 1 ma cam speriat pe moment:aveam vreo 10 ani mersesem la mare in apa imi era apa pana e la gat si...mergeam pana cand deodata ma apucat ceva de picior si ma tinea era rece am inceput sa ma zbat dar nimica apoi m-am liistit l-am chemat pe tata si cand m-a ridicat aveam vreo 2 meduze pe piciorlaughing

| Bubiko a răspuns:

Pai... sa ma gandesc thinking Aaa. Da. Eram odata cu varul meu si aveam niste hartii pe birou. Iar dintr-o data au cazut parca le-a aruncat cineva. Sau:
Eram cu doua fete seara in casa si ne gandeam la fonatome, nu stiu ce. Si am iesit afara ca aveam nevoie la baie. (nu au in casa). Am auzit o voce de fantoma parca. Uuuu.

| florynnaa a răspuns:

Pai, eram odata la varamea, si dormeam eu cu soramea in sufragerie.si usa ei de la sufragerie-hol, nu se inchedea bine, si in seara aia stateam eu asa, si ma gandeam la chucky, si la fantome.si dintr-o data se deschide usa aia si se aude zdrang, si eu aaaaa!rolling on the floorbai frate da ce m-am speriat...hu lala...laughing