| stephanie_2280 a întrebat:

Buna`happy
Am si eu o intrebare[sper sa nu vii se para comica:d]
Ati vazut vreodata iele? Sau stiti intamplari reale pe tema aceasta? Astept raspunsuri si pareri`happy

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup

| Neagandalf a răspuns:

Sincer sa fiu am vazut ceva, care ma framanta si in ziua de azi cu intrabarea ce o fi fost.Pai am sa spun cate ceva dar nu stiu daca o sa intelegetii.
In vara trecuta 2010-2011 eram cu 4 prieteni, era aproximativ 23-30 si am mers pe drumul dinspre Fieni - Dealu Mare (cautati pe harta), unde nu este pic de lumina sau omenire.Norocul care l-am avut a fost ca eram bauti si ca eram toti impreuna.In timp ce mergeam pe partea stanga cum urci la Dealu Mare la 20 de metri in fata desi nu aveam lanterne si nici lumini pe strada nu sunt, a traversat strada dupe partea stanga pe partea dreapta ceva...Acel ceva arata cam asasadInalt si forma umana, stralucea ca altfel nu l-am fi vazut, dar nu dadea din maini si nu se uita nici stanga nici dreapta.).bun, bine inteles ca dupa ce am vazut ne-am speriat si ne-am oprit pe loc.Io fiind fumator aveambricheta dinaceea cu lanterna si am scos-o repede, i-ar cand am batut inspre ce vazusem nu era nimic.pur si simplu strada goala.
Si se zice ca, cand vezi asa ceva trebuie sa te inchini cu limba si cu gura inchisa.Bine inteles daca sunteti credinciosi.
Mai departe va las sa veniti cu alte intamplari sau sugestii.

| Vlach a răspuns (pentru Neagandalf):

Eu sunt din Dealu Mare Dambovita! Ai vazut aia pe langa troita?
un vecin a vazut o data fantoma unei mirese calcata de masina langa troita aia

| Vlach a răspuns:

Eu noaptea cand merg la baie mereu vad chestii ciudate prin casa

| stephanie_2280 explică:

Aa.ms de raspunshappy
cine stie ce o fii fost...straight face