| cartman a întrebat:

Care sunt cele mai mari tampenii facute de voi la betie?

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Radeam non-stoplaughing Si am cazut peste o masa si am spart toate sticlelelaughing evident am ajuns la spitalhee hee. A doua zi oh go on vai de mine

Mede

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vorbeam in franceza laughing

Nu fac urat la betie. Nu sunt violent. Dor ca sunt ceva mai ametit ca de obicei.

| Derye a răspuns:

Mi'am declarat dragostea catre 2 baieti.

| Nik a răspuns:

Mi-am spart o sticla de bere in cap si apoi am sunat la pompieri

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Mai e valabil? sa zic si eu : eram beat in oras, ma duceam acasa, si vroiam sa ma pis, ma opresc, si ma pis la o masina, vine un politai, care statea cu masina la 2 metri de unde urinam eu, vine : ba, ce faci tu aici? eu: urinez [in termeni populari] el: aici? eu: pai unde? daca tu erai in masina aialalta?

| Ale_8242 a răspuns:

M-am sărutat toată noaptea cu un coleg şi în următoarele două săptămâni ne-am ignorat existenţa unul celuilalt laughing