| gaby1609 a întrebat:

Ce mari tampenii ati mai facut?

2 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Pai sa vedem daca ti le-as spune pe toate ar trebui cam 2 ore deci ti le spun pe cele mai grave: Eram la rampe cu rolele si mi-am spart capul; le-am spart un tablou la ai mei din grecia pe care au dat 560 de euro(fara gluma e chiar serios ce am patit eu atunci de la ei...) asa era sa-mi amputeze piciorul ca am intrat intr-o tabla de metal pana la os; am spart vitrina, geamul, am sticat sifonierul am dat in scoala cu petarde si multe altele. Poate nu ma crezi dar asa a fost ai mei au zis ca ma duc in armata sa ma puna acei domni rai a respect crezi cum vrei. Ciao

| gaby1609 explică (pentru SongokuJR):

Bah eu te cred ca si eu am facut multe tampeni la viata mea laughing