Întrebare recomandată | Hoblea_Ana_1997 a întrebat:

Care sunt cele mai misto locuri de petrecut vara in Bucuresti?

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu as zice ca biblioteca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe caldura asta, orice loc cu aer conditionat.

| Turbo223 a răspuns:

Casa Melik (cea mai veche din Bucuresti),Gradina Botanica,Zoo Baneasa,Ferma Animalelor, Parcul Circului, Observatorul Astronomic, Therme, Aqua Magic sau Divertiland. Sper ca am fost de folos.

| xZeRo a răspuns:

Orășelul copiilor mi-a plăcut mult!

| 2Dragos2 a răspuns:

Seara ai putea lua la rand toate parcurile, fiecare este dragut in felul sau

| ExEquTeR123 a răspuns:

Strada Antim din Bucuresti cand cititorul descopera odata cu tanarul Felix Sima arhitectura caselor si implicit stilul de viata al locuitorilor.

| endizaw a răspuns:

Acasa.

| Iuliana00896 a răspuns:

DivertyLand locul cu tobogane cu apa si e super taree