| LiLu a întrebat:

Cum va-ti petrecut vara?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

M`am plimbat mult, am fost la plaja cam 80% din vacanta...am mai stat si cu prietenii...chatterbox
Destul de binebig grin

daniela
| daniela a răspuns:

M-am mutat in casa noua... obositor dar final placut

| MisterKat a răspuns:

Ce tare Taly, am sa comand si eu la babe in bloc niste pizzahee hee Si la niste tarani manelisti, poate nu o sa mai faca covor de seminte in fata bloculuihee hee

Eu am stat acasa. si m-am odihnit. Dar stai ca mai este vara. deci sa ne bucuram de vacanta! happy

O zi faina!

Daniel.

| frida0purple a răspuns:

La mare, in targu-neamt, la bunici, acasa..si teme! :d

| Andreea9311 a răspuns:

La mare, la bucuresti si iar la mare, si iar acasa. si iar la mare... si luni iar la marelaughing)

| alexandra_1780 a răspuns:

In Australia. dar nu mi-a placut asa de mult

| alexdad16 a răspuns:

In Spania :d, u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super ca niciodata