| Moneyy a întrebat:

Va rog ziceti-mi niste farse tari pentru un coleg am "razboi" cu ellaughing
De ex: sa ii umpli ghiozdanul cu lapte faze comice tari sa fie ofticat la maxim big grin Va rog Funda

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Iti recomand sa urmaresti desenele "Ce-i cu Andy?". El este maestrul farselor tongue O sa iti prinda bine laughing

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Tie ti s-ar parea comic sa iti fie umplut ghiozdanul cu lapte? Doamne, nu aveti minte.

| Moneyy explică (pentru LolaLollita):

Asta mi-a facut-o el dar eu l-am lipit de scaun laughing

| Moneyy explică (pentru LolaLollita):

Farse, cv comic nu conteaza el mi-a facut asta cu laptele big grin

| Dragonfly6 a răspuns:

Wow O_o...ce idei mai aveti...