| kaumi a întrebat:

Care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca un raspuns pentru a fi declarat castigator?

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

cred ca cel care a pus intrebarea hotaraste. la mine cel putin asa apare ca as putea vota un raspuns castigator - atunci cand verific raspunsurile pe care le-am primit. asa ca pune si tu intrebari!

2 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Sa fie suficient de interesant incat sa raspunda curiozitatii celui care a trimise intrebarea. happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Trebuie sa fie explicit, sa se raspunda in propozitie si sa fie raspuns la intrebare nu cum fac altii gen da la ce iti trebuie si asa mai departe.O zi frumoasa sa ai