| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care nu le-ati facut si ati dori sa le faceti (dpv timp liber)
Eu imi doresc de mult sa revad Muzeul "Grigore Antipa "imi aduce aminte de copilarie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii spun unei persoane cat de mult o iubesc, dar acum este prea tarziu!

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu as vrea sa repet o excursie pe care am facut`o in luna mai anul` asta... dar nu pentru ce am vazut in ea ci ptc persoanele si lucrurile care s`au intamplat atuncilaughing big grin

| SweetCandy a răspuns:

Mi-ar place sa merg in china...happye o dorinta veche...happy

cami
| cami a răspuns:

Si eu imi doresc sa revad muzeul ala... Ultima oara l-am vazut acum 7 ani. Dar mi-l amintesc perfect happy
Mi-ar placea sa experimentez mai mult... Nu-mi place monotonia. M-ar tine sa sar de la 10.000 de m.

| yuli10 a răspuns:

Mi-as dori sa sar cu parasuta si sa fac bungee-jumping.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Outdoor Expert administreaza in Romania cele mai inalte instalatii de Bungee Jumping: Cheile Rasnoavei (137 metri) si Barajul Vidraru (166 metri) Pretul era ultima data 100 Euro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Chinaaaaaa merita vazuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi-ar placea sa vizitez din nou Antipa, mergeam destul de des acolo in copilarie. Din pacate este inchis pentru renovatii pana anul viitor.
Altceva... mi-ar placea sa merg la un salon de masaj. As sta acolo toata ziua happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un alt lucru pe care l-as face si nu l-am facut este sa merg la o manastire in varful dealului sa nu calce picior de om acolo, sau sa cunosc un pustnic care traieste in munti, toti pustnicii datorita mediul in care traiesc regimului de viata si al postului lung, au capacitati extraordinare pot sti ca vii la el din momentul in care tu ai emis gandul.Astfel de fiinte nu sunt oameni, sunt zei.