| Andrei051 a întrebat:

Este vreun McDonald's in apropiere de Sala Dalles, Muzeul Grigore Antipa?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Cele doua locatii oferite de tine nu sunt chiar una langa alta. Totusi, prin zona Salii Dalles este McDonalds-ul de la Romana.

Despre cel de la Grigore Antipa, este unul vis-a-vis de Subway. Ai ceva de mers de la muzeu pana acolo, insa e bine ca e pe partea respectiva.

Aici este harta lor http://mcdonalds.ro/pages/restaurante/harta-restaurante.

Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat