| BSM a întrebat:

Care sunt programele/driverele esentialee pentru Windows Xp? Funda:d.

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

Pai in primul rand toate driverele componentelor montate pe acea unitate sau in caz ca e laptop toate driverele lui.iar in al 2 lea rand e bine sa ai un mersi office un win rar un player video(crystal) un set de codec-uri(k-lite mega codec pack) antivirus(neaparat) si un browser gen mozzila sau opera..winamp..si acum depinde c iti mai tree tie
funda?

0 răspunsuri:
Întrebări recente