| anonim_4396 a întrebat:

Toate programele si driverele care ruleaza pe windows 7 ruleaza si pe windows xp?

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Driverele de 7 NU in niciun caz. acu legat de programe, daca te referi la programe care sa nu fie in windows, da ruleaza. dar iti trebuie driverele de xp

| sergiu2525 a răspuns:

Programe,da(winamp,bs player,flash player, win rar etc) dar drivere nu (placa video, si sisteme invechite gen imprimanta veche etc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drivere in niciun caz. In cat despre programe majoritatea sunt pe orice platforma