| Cristian2003 a întrebat:

Care sunt toate abilitatile unui vampir? Dau funda

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Intelegi ca vampirii sunt niste creaturi imaginare, da?

Drept urmare, un vampir poate avea orice abilitate doreste autorul. Din acest motiv avem vampiri care sug sange, vampiri care sclipesc, vampiri care se transforma in ceata, in lilieci sau in sobolani, vampiri care zboara, vampiri care citesc ganduri, vampiri sexy, vampiri urati cu spume, si un milion de alte feluri de vampiri.

Daca autorul vrea un vampir care se transforma in acordeon si canta Macarena, vom avea si un astfel de vampir.

| bumtzbumtz a răspuns:

Pai niste abilitati pe care le-am vazut la desenele animatelaughing:sug sange, se transforma in lilieci, se pot urca pe pereti...

| melek1264 a răspuns (pentru bumtzbumtz):

Partea cu sangele da e adevarat. Dar restul de ce? pot face multe, cum ar fi au super forta, un super auz si un super miros, pot constrage oameni....deci mai lucreaza la asta?

| melek1264 a răspuns:

Lasand la oparte faptul ca pot hipnotiza (constrangere) oameni, mai pot si zbura au super forta, un super auz si miros, pot renunta la sentimente,