| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare mai frumoasa:cristina dochianu sau antonia iacobescu?

Răspuns Câştigător
| UnrefillableFeelings a răspuns:

Antonia Iacobescu.Se vede ca nu a fost crescuta in Romania si are un aer de femeie adevarata:senzuala,sarmanta,frumoasa, inteligenta, se poate imbraca in haine scurte sau decoltate fara sa para ieftina sau usoara.Cred ca e un mare avantaj, chiar si numele imi place la ea.Plus ca in general nu am incredere in blonde, par niste femei prefacute, cu doua fete.Nu stiu blonda sa aiba imaginea inocentei combinata cu cea a senzualitatii mai reusita decat la Antonia.Tu ce crezi?

5 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Sunt abmele dragute, dar cred ca Antonia este mai frumoasa, are un corp sexy si o voce minunata. Funda?

| ianaa a răspuns:

Antonia iacobescuwinking

| GeoJill29 a răspuns:

Antonia Iacobescu are o voce minunata si un corp de invidiat :X

| Smile1999 a răspuns:

Antonia iacobescu...super FUNDA?big grin

| de3a11 a răspuns:

Cristina Dochianu :X:X:X