| RadioactiveUranium a întrebat:

Care vrea sa facem o pagina de facebook si o echipa pentru a face niste joculete pe calculator cu ajutorul programelor dar unu trebuie sa stie sa deseneze.Sa fim cam 5.Asta este doar pentru timp liber nu pentru bani (nu este contra cost)

5 răspunsuri:
| RadioactiveUranium explică:

Iti trimit eu un msg pe privat

| AndrrreaDeea a răspuns (pentru RadioactiveUranium):

Ok,astept mesaj cu numele tau de facebook

| AndrrreaDeea a răspuns:

Eu am deja o pagina, dac vrei sa ma ajuti cu aceasta sau despre ce ai vrea sa fie pagina aceasta?

| RadioactiveUranium explică (pentru AndrrreaDeea):

Ok te ajut

| RadioactiveUranium explică (pentru AndrrreaDeea):

Ma adaugi tu la prieteni pe facebook ca m-au blocat pentru 30 de zile fiindca am dat prea multe cereri