| CriCri a întrebat:

Care vrea sa imi povesteasca o intamplare inspaimantatoare prin care a trecut poate primi o funda mare :d

Răspuns Câştigător
| dynuk a răspuns:

Eu iti dau un site cu intamplari reale...http://www.spectrulrealitatii.ro/povesti.php

3 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Eu.LA tara la bunica mea stateam in casa cu o fate de 13 ani si jucam carti. Bunica era in gradina si tata la vie.Cum am mai zis jucam cariti si eu cu Teo am vazut o umbra de om dar nimeni nu era ne-am speriat ingrozitor, tinand cont ca in camera aia a stat bunicul

| diana_4229 a răspuns:

Strabunica mea murise in acea zi.eu stateam in pat si ma uitam la televizor. era cu binica in camera.deodata am vazut-o pe strabunica mea(moarta). avea pielea foarte alba si ridata.era imbracata untro fusta neagra si un tricou roz. a venit din camera ei(de cand era vie) in camera unde eram eu. a inceput, extrem de furioasa sa ma traga de picior. bunica mea(fiica ei)no vedea.eu ii ziceam ce se petrece. buica a zis ca vrea sa merg cu ea.eu in acel moment m-am gandit ca vrea sa ma ducain CER sau in patul in care a murit ea.si a plecat la fel de furioasa.de atunci mie foarte frica sa merg la bunica mea din cauza strabunicii.simt ca ma urmarste mereu si ca e furioasa.ma simt vinovata intr-un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te mai bine la,, Casa celor 13 Fantome". Acesta este cel mai inspaimantator film pe care l-am vazut vreo data.,, The house of 13 ghosts"-tradus in engleza.