| axxyloveyou a întrebat:

Cine poate si vrea sa imi povesteasca intamplari amuzante din excursii sau de la petreceri? :X

Răspuns Câştigător
| bau0217 a răspuns:

Ohoo! pai daca ma apuc nu mai termin, povestesc doar catevatongue de la excursii, in afara de clasicele farse am mai facut asa: am rupt 2 paturi (unul la tulcea si unul pe la sinaia parca), la iasi am uitat sa predau cheia de la caminul unde am fost cazati si o am si azi dupa aproape 2 ani, tot la iasi intr-un restaurant dintr-un rest de profiterol am facut ce-a mai gretoasa chestie vazuta si mirosita vreodata, dupa aceea am vrut sa aruncam chestia aia la toaaleta si din greseala am aruncat si lingurita in veceu, dupa aia am spart paharul si l-am pus la gunoiul din veceu si l-am acoperit cu toata harita igienica. Am fost cazati la un hotel chiar langa camera unor nemti, si pe la 10 noaptea ne-am dus sa batem la usa profei, si in loc sa batem la usa profei am batut la usa nemtilor, normal ca cu pumnii si picioarele (imagineazati 2 nemti in pijama cam la vreo50, 60 de ani) tipand la noi in englezalaughingla ziua mea am iesit afara sa jucam fotbal pe un gazon din fata blocului si un coleg a dat un mare bombeu de arupt un gard sh dupa 1 min a venit unu in maieu si un fel de chiloti si ne-a luat la alergat cu o bata in mana, de alta zii de-a mea am primit niste prezervative cadou (de la o colega cat se poate de... veselalaughing) un prezervativ l-am pus pe o banana si l-am aruncat de la etaj pe o masina, pe celalalt l-am umplut cu apa si l-am aruncat, iar pe al treilea l-am pastrat, si pe la 3 noapte (eu cu inca 2 colegi care au ramas la mine peste noapte) l-am umplut cu un litru jum de apa sh sa sapart in pat pe la vreo 5 noaptearolling on the floor iar noi am dormit pe jos deoarece nu am mai putut dormii in patlaughing Creca ajung, daca nu tiau ajuns eu mai am de povestitlaughing