| unu111cool a întrebat:

Casa mea este invadata de soareci..am foarte multi prin casa.ce as putea sa fac sa scap de ei, sunt disperatsad

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista firme de dezinsectie, suni si te scapa de ei.

| viooiv a răspuns:

Eu zic sa cauti o societate comerciala care se ocupa cu deratizare.
Poti intra si intr-o farmacie veterinara si sa ceri produsul de care ai nevoie, sunt sigura ca se gaseste ceva impotriva lor.
Sau Aparat special cu ultra sunete.

| danielaxyz a răspuns:

2-3 pisici se vor intrece in a prinde cat mai multi

| Azµre a răspuns:

Îți iei pisică și scapi de ei!

| Xtadelo a răspuns:

- Cumpara "mancare" din aceea speciala pentru soareci ( adica otrava )
- Este si un lipici pentru asa ceva... pui lipici pe o bucata de carton, in lipici pui mancare si soarecele va ramane lipit.
- Capcane
- Imprumuta de la cineva o pisica sau un caine pichinez ( unii catei din aceasta rasa prind soareci ).
Succes. happy

| passarisMB a răspuns:

Cumpara-ti aparat care alunga soarecii (in jur de 60lei) este foarte eficient

| Noone4u a răspuns:

Pune capcane pentru soareci sau cheama un exterminator.

| Robery a răspuns (pentru Noone4u):

Aia cu exterminatoru e super, dar e scump, poate el se gandeste la cv mai ieftin?

| Noone4u a răspuns (pentru Robery):

Poate, eu i-am zis decatwinking Acum fiecare dupa posibilitati.

| Robery a răspuns (pentru Noone4u):

Dap

| Robery a răspuns:

Salut, pune-i cascaval prin casa si cand vin sa mannce tu ii prinzi in ceva, sua daca nu du-te la farmacie si ia cv pentru.

| miriammiki a răspuns:

Exista la farmaciile veterinare niste pastile pentru soareci; de fapt, sunt niste pernutze pe care soarecii le mananca si mor.

| Prettygirl99 a răspuns:

Poti pune otravawinking

| mimicool a răspuns:

Te sfatuiesc sa dai cu niste spray special asa cum sunt si pentru gandaci.de asemena poti pune granule otravitoare pentru soareci pe care o sa le manance si mor.multa baftahappyfundita?

| radarcan a răspuns:

Cel mai simplu scapi cu un aparat cu ultrasunete. uite aici o gama foarte larga de aparate.
http://www.einsecticide.ro/oferta~anti-soareci~60

| Phenomen a răspuns:

Daa. Urasc soarecii, ai putea pune capcane, sau ai putea sa ii otravesti, cumperi otrava de la magazin, si le vei pune prin casa. Vei gasi soriceii morti.; 3 Baftaaa!:*

| cristi2295 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o pisica.

| CoditaFiliprex a răspuns:

Cumpara otrava