| florin1998 a întrebat:

Cat coasta adidasi puma nike addidas? Cele mai rapide raspunsuri primesc funda

2 răspunsuri:
| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro adidasi originali la pret de outlet :)

| cr7_5832 a răspuns:

Pai depinde si de unde ii cumperi u frate laughing. Nu sunt preturi exacte. Du-te in OUTLET si acolo gasesti big grin. Dar faza cu preturile... nu stiu, preturile difera big grin. Cred ca minim 1 milion si te duci pana unde te tine buzunarul. happy