| Myyca a întrebat:

Dau FUNDA! Imi puteti spune niste firme de haine internationale? Dar nu Nike, Puma, Addidas...

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Multe chiar:p. pai. stradivarius, berska, levis, dolce gabanna, emporio armani, louis vuiton, prada, oviese,h and(&) m, zara, pull and bear, dior, gucci, calvin klein, guess, reebok, versace. atat stiu acumbig grin

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Mie personal imi place Massimo Dutti. Exista un magazin in Mall Baneasa daca esti din Bucuresti. Preturi destul de ok

| Flaviucu a răspuns:

Guess, LEvis, Converse, Reebok, Lacoste

| BracKMyhay95 a răspuns:

Calvin Klein; Carrera; Diesel; Dolce&Gabbana; Lacoste(nu stiu sigur); Levis; Roberto Cavalli; Versace; Converse; Reebok.

| notsurewhoiam a răspuns:

Brooks Brothers, GAP,Lacoste, Chanel,Zara,Polo Ralph Lauren, Louis Vuitton, Givenchy, Tommy Hilfiger, Juicy Couture, Versace

| cosminX a răspuns:

Bershka,pull&bear

| Razorsharp a răspuns:

Calvin Klein, Versace, Armani, Guess, Energy, Eco unlimited, Converse, Reebok, Dolce & Gabana, DC, Osiris si lista continua...

| Iulia200025 a răspuns:

Kalenji,Kenvelo,Kingz,Sonia Triffan, ....sunt foarte multe dar astfer de haine cred ca ti-ar placea! FUNDa? PLEASEEEE!

| byby26 a răspuns:

New Yorker, H&M, Terranova, Kenvelo