| SwAn a întrebat:

Cat costa in medie o orga?

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Pai pratul unei orgi variaza in functie de optiunile care le are...
De ex: orga mea tip CASIO a costat 3milioane si are multe optiuni: -schimbarea tempo-ului, 100 mel inregistrate, 100 tonuri, ...multe
Gasesti de la 3 milioane in sus, mai ales acum in preajma sarbatorilor apar reducerile:d.

| Ghercă_Maria_1995 a răspuns (pentru AngelAnime11):

Tu de unde ti-ai luat orga?

5 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai depinde. daca vrei una profesionala costa destul de mult.Nu stiu sa-ti spun exact cat:d.

| aLdu a răspuns:

200 Euro:]

| Pink_3607 a răspuns:

200 - 300 - 400 - 500 de euro
Fratemiu si-a adus una din Germania acum o saptamana si a dat pe ea 300 de euro. E super happy Acum depinde si de unde o cumperi.

| ɮʟօռɖɖǟ a răspuns:

Una de calitate care sa te tine este de la 500 RON si poate ajunge chiar si la 2000 RON. Funda? big grin