| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa inchirierea unei camere cu doua paturi, sau chiar si doua camere la Felix, la domiciliul unor persoane?

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cine e Felix?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cei care au raspuns mai anainte cred ca nu au anteles ca e vorba de Baile Felix de laga muncipiu Oradia. Din sursa sigura o camera cu doua paturi la particulari an medie an functie de sezon coasta antre 50 si 100 Roni.

| lia a răspuns:

Eu am auzit ca este la fel ca pretul celor doua camere a domnului Marcu, stii tu, cel care tragea cu arcu rolling on the floor