| EveLina000 a întrebat:

Cat costa sa iti faci un tatuaj pe toata mana?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde de mărimea şi complexitatea acestuia.
Du-te la un salon cu modelul pe care l-ai vrea, explică cât de mare ai vrea să fie, şi vei afla.
Baftă!

| Xenya a răspuns:

Un cm2 costa in medie 2-3 lei.
Poti sa arunci o privire aici:http://www.tatuaje-piercing.ro/craiova-tatuaj.php

| Sergiu1996 a răspuns:

Un esec costa...

| andreyy96 a răspuns:

Pretul se stabileste in functie de cm2, si difera de la un salon la altul
Pretul o sa depaseasca 500 de lei happy

| Jono a răspuns:

Pretul poate sa fie de la 3 mil pana la 8 mil daca iti faci pe toata mana. Dar depinde ce diametru are, gradul de dificultate, daca vrei culori pe el sau umbre, sunt foarte scumpe