| Urziceanu_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Cam cat m-ar costa un tatuaj de 5cm lungine si 2cm latime pe mana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Depinde si de modelul tatuajului, daca este permanent sau semipermanent, color sau monocrom.Ptr un astfel de tatuaj pretul poate fi de 200-500 Ron, deci nu te gandi ca este chiar ieftin.Eu ti-am dat un pret de pornire, depinde si de salon, cerinte, ustensile, ink; de obicei plata se face in avans de 30% din plata tatuajului.

1 răspuns:
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Depinde. thinking
De ce model vrei, ce culori doresti si de ustensilele folosite.
Desigur, si de salon. Pretul difera.