| xLove a întrebat:

Cat costa un bilet la Star Wars Rogue One?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Depinde de unde ești.
În BZ costă 14 lei pentru elevi/școlari/pensionari, bla bla.

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

HAI să mergem și noi două

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

Haide.

4 răspunsuri:
| Blablabla12345 a răspuns:

Salut. Si eu astept Star Wars Rogue One si stiu ca o sa apara in cinematografe pe 15 decembrie. Probabil biletul va avea pretul normal pentru un bilet de film.

| Blablabla12345 a răspuns:

Salut. Si eu astept Star Wars Rogue One si stiu ca o sa apara in cinematografe pe 15 decembrie.Probabil biletul va avea pretul normal pentru un bilet de film. Sper ca re-am ajutat putin.