| mafychokko05 a întrebat:

Cat costa un hamburger big mac?(nu meniul ci doar hamburgerul)

7 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi la mine in oras e vreo 9 lei.Depinde in ce oras stai, cred.Bafta.

| Miranda29 a răspuns:

Cred ca 8, 5 ron.Meniul costa 15 ron

| ShotYouDown a răspuns:

9,5 ron parca.

| Frankie a răspuns:

Hamburgerul e hamburger si big macul e big mag... si e in jur de 7-8 lei.

| GaleataDeChiftele a răspuns:

Cred ca nu poti lua decat un big mac dar daca nu ma insel costa in jur de 8 - 9 lei dar e mai profitabil sa ti iei un meniu ...cam 8-9 lei costa doar hamburgherul sper ca ti-am fost de ajutord big grin bft.

| GaleataDeChiftele a răspuns:

In jur de 8-9 lei dar e mai profitabil meniul... sper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamburgerul e ăla cu carne, castraveți, puțină ceapă și sosuri. vreo 3 lei costă.
Big mac (atenție, hamburgerul nu e totuna cu sendvich-ul!) costă vreo 9 lei.