| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un iPad 3 la liber la Orange, Vodafone sau Cosmote ( nu conteaza ) ma intereseaza si pretul la 16 si 32 de gb

Multumesc, dau funda`s!

4 răspunsuri:
| LolLzz a răspuns:

Stiu ca daca il iei din magazin e 2199lei, deci la Orange, Vodafone trebuie sa fie la fel sau aproape identic

| MaxxMann a răspuns:

As prefera sa te uiti direct tu decat sa stau sa-ti dau doar cateva informatii. sunt sigur ca aici gasesti ceea ce vrei sa afli: http://www.go4it.ro/......e-9899268/

| HiONlOCK a răspuns:

Buna in toate magazinele pretul e 2.199 ron cel de 16 gb iar cel de 32 gb e mai scump cu 300ron