| ADY_5784 a întrebat:

Cat costa un zynerit (Ala pentru cosuri )?

13 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cam 30 - 35 de lei depinde de farmacie.

| Xonia a răspuns:

In jur de 30 de lei

| Abcfunny a răspuns:

Niciun ban. te duci la medicul de familie si ii zici sa iti scrie o reteta:d
Asa l-am luat si eu :d

| sy46 a răspuns:

In jur de 32ron

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Pana in 30 Lei ultima oara cand l-am luat acum un AN SI CEVA a costat 24 Lei happy

| Iuly006 a răspuns:

In jur de 30 de lei

| traficanta a răspuns:

Eu am dat 34 de lei pe el la farmacie. Poate gasesti si mai ieftin.

| Alex_9605 a răspuns:

Pana in 30 lei dar daca mergi la doctorul de familie iti poate da o reteta compensata.

| Kira9747 a răspuns:

Eu am dat pe el 30, 29, dar preturile nu cred ca sunt peste tot la fel

| mariaale a răspuns:

23-29 lei

| criss:) a răspuns:

Cam 30 de lei din cate am auzit. dar poti sa il iei cu reteta de la medic, daca ai acnee si este gratis.happy
acum cred ca depinde si de farmacie:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa in jur de 35 de lei.Eu atat a dat pe el ultima data.

| cristinik_7022 a răspuns:

34 lei dar poti sa il iei gratis cu o reteta de la medicul tau de familie, eu asa il iau...