| UnSimpluRoman a întrebat:

Cat credeti ca se va termina meciul dintre Atletico si Leicester? Eu mizez pe un egal

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bate echipa lui Grande Simeone,, pana aici au mers vulpile din Anglia, pentru o echipa care Leicester acest lucru este o performanta incredibila, au mers in sferturile UCL, mi-au facut Arsenalul de rusine care n-a mai vazut sferturile de pe vremea cand inca era Henry in echipa/

| UnSimpluRoman explică (pentru Drimmero):

Cine stie. poate vezi o finala Monaco-Leicester laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

La cat de imprevizibil este fotbalul, nu ai de unde sa stii, dar sa fim seriosi... Dortmund o elimina la pas pe Monaco, iar Leicester isi opreste drumul cu Atletico.

| UnSimpluRoman explică (pentru Drimmero):

O fi buni Dormund dar nici Monaco nu e de lepadat big grin si cat despre Leicester vom vedea.

| Drimmero a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Vor fi multe goluri in aceasta dubla-mansa, chiar foarte multe, cel mai probabil golurile din deplasare vor cantari enorm pentru economia calificarii.
Atletico se impune cel mai probabil tur-retur, sa vedem ce-o sa faca astazi Grande Simeone cu Real

| Drimmero a răspuns:

Si acum pentru toti fanii madrileni, cate isi iau de la Bayern?

| gemeni6226 a răspuns:

Zero la unu.

| Dumbi a răspuns:

Bate Leicester cu 1-0…

| nirocino a răspuns:

2-0 pentru Atletico.

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

1-0 pentru atletico

| Wamper123 a răspuns:

Idem sI eu big grin

| HeroWolf a răspuns:

Atletico

| skillet17 a răspuns:

1-0 Atletico.