| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga diseara meciul de fotbal dintre Rapid si Steaua? Credeti ca se va termina egal?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal va castiga Steaua, in timpul regulamentar de joc.
Meciul este eliminatoriu, asa ca obligatoriu trebuie sa castige o echipa. Daca nu castiga in timpul regulamentar se vor juca 2 reprize de prelungiri a cate 15 minute. Daca si dupa prelungiri scorul ramane egal se vor trage loviturile de departajare de la 11 m, pana ce o echipa se desprinde la cel putin 1 gol.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pfff greu de zis, Steaua joaca cu rezervele, sa vedem daca sunt si asa mai buni decat Rapid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castiga Steluta. Rapidistii abia de au bani de-o shaorma.