| Sandor12921 a întrebat:

Cât de dăunătoare e Țigara electronica? Merita sa-mi cumpar una mai mult de joaca, fumez de obicei cam k narghilea pe săptămâna, dar ma gândesc sa cumpar și o Țigara electronica cu fum gros.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricum nu sunt mai daunatoare decat fumul de tutun care are si gudroane ce se depun pe plamani. Este solutie si fara nicotina. Ideal ar fi bine sa nu nici nu vapezi. E o cheltuiala inutila.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu poate fi cuantificată intrebarea ta dar in mod sigur NU e sănătoasă