| Preda_Razvan_1997 a întrebat:

..
Daca fumezi din narghilea mirosi... Si daca da, mirosul de narghilea e lafel ca cel de tigara sau seamana mai mult cu tigara electronica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un fel de abur cu o aroma specifica depinde pentru ce aroma optezi. cand fusesem eu imi aduc aminte ca nu miroseam. pentru ca practic nu e fum. probabil vei capata o usoara aroma de struguri, pepene, fructul pasiunii etc. mirosul de narghilea e un miros dulceag. nu prea cred ca poate da de banuit.